Better Medicine'i meeskond

Tartu Ülikool saab osaluse ettevõttes Better Medicine OÜ, kes diagnoosib tehisaru abil vähktõbe

Illustration with lines

Eesti tehisintellekti tippkeskuse avamine

Tudengid seisavad diplomitega

Tudengiprojektide võistlus 2024

AdobeStock_288691510.jpeg

Konverents „Küberinnovatsioon 2024 Tartu"

Baltimaade parim

Tartu Ülikool on infotehnoloogia erialadel Baltimaade juhtiv ülikool kuuludes arvutiteaduse alal mainekas Times Higher Educationi ülikoolide edetabelis maailma 250 parima ülikooli hulka. Siin tehakse IT-valdkonnas murrangulist ja rahvusvaheliselt tunnustatud teadustööd ning mitmed meie teadlased kuuluvad oma erialal maailma tippude hulka.

Tutvu instituudiga

Teadusmahukas koostöö ettevõtetega

Tartu Ülikooli üks põhiülesandeid on teaduspõhise ühiskonna arengu toetamine. Selleks on tarvis tugevat teadust, väga kvaliteetset kõrgharidust ning toimivat koostööd ettevõtete ja avaliku sektoriga. Arvutiteaduse instituudis oleme selleks loonud väga eripalgelisi koostööformaate, mis võimaldab ettevõtetel ülikooliga koostööd alustada soovitud mahus ja tasemel.

Tutvu võimalustega
#ettevõtlus #uudis
Tartu Ülikooli arvutiteadlaste koostöö vähktõve diagnoosimise rakenduse arendamisel saab ülikooli investeerimisettevõtte UniTartu Ventures kaudu uue hoo.
24.05.2024
#rahvusvaheline #pressiteade
29. mail külastab riigivisiidi käigus Tartu Ülikooli Soome president Alexander Stubb, kes peab kl 10.15–11.00 ülikooli aulas loengu teemal „World Order After 2022“ („Maailmakord pärast 2022. aastat“).
21.05.2024
#tudengile #uudis
Kolmenädalane ööraamatukogu alustab sel kevadel 20. mail ja kestab 7. juunini. Koos üliõpilasesindusega korraldatud ööraamatukogu on tudengitele...
21.05.2024
#vilistlaste kokkutulek #uudis
Tartu Ülikooli vilistlaste kokkutulek „Tagasi ülikooli“ kulmineerus 18. mail ühislaulmisega peahoone ees, rongkäiguga läbi linna ja peoga ülikooli spordihoones.
17.05.2024