Autor:
Henry Narits

21. Eesti arvuti- ja süsteemiteaduse suvekool (ESSCaSS)

Olete oodatud 21. Eesti arvuti- ja süsteemiteaduse suvekooli (Estonian Summer School on Computer and Systems Science, ESSCaSS), mis toimub 11.-15. augustil Roosta puhkekekülas Läänemaal. Rohkem infot ja registreerumislingi leiab suvekooli veebilehelt.

Registreerumine

ESSCaSS on iga-aastane rahvus- ja erialadevaheline üritus, mis on mõeldud nii doktorantidele, magistrantidele, järeldoktoritele kui ka õppejõududele. Suvekoolis keskendutakse eelkõige arvuti- ja süsteemiteadusele, tarkvaraarendusele, tehisarule ja bioinformaatikale. Kuulata saab doktorantide ettekandeid, tehakse posterettekandeid ja kavas on meelelahutusprogramm.

Teiste hulgas esinevad suvekoolis

• Helsingi Ülikooli professor Veli Mäkinen
  • Helsingi Ülikooli professor Indre Zliobaite
  • California Berkeley Ülikooli doktorant Dhruv Shah
  • Tartu Ülikooli professor Marlon Dumas
  • Tallinna Tehnikaülikooli professor Tanel Alumäe
  • Tallinna Tehnikaülikooli professor Pavel Sobocinski

Loe lisainfot Roosta puhkeküla kohta.

Suvekooli toimumist toetab Haridus- ja Teadusministeeriumi rahastatud Eesti tehisintellekti tippkeskus (EXAI). Samuti toetatakse üritust projektist „Cooperation between universities to promote doctoral studies“ (2021-2027.4.04.24-0003), mida kaasrahastab Euroopa Liit.

Logod