Autor:
Kristjan Karron

Taskuhäälingud

Arvutiteaduse instituut annab välja taskuhäälingute seeriat, mille eesmärk on tutvustada meie põnevate inimeste, aktiivsete ning vilistlaste, tegemisi ning edulugusid. Taskuhäälinguid avaldatakse vastavas (kas eesti või inglise) keeles, mis külalisele kõige paremini sobib.

Arhiiv

Augustikuu taskuhäälingus on seekord külas Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi vilistlane, ZeroTurnaroundi kaasasutaja ning Bolti arendusvaldkonna asejuht Toomas Römer. Meie kolmandas taskuhäälingus räägib Toomas sellest, kuidas ta jõudis kahemehe startup ettevõttest mitmesaja Google’i töötaja ette kõnelema.

Kuula Spotifys

Arvutiteaduse instituudi teises taskuhäälingus on külas Dan Bogdanov, Cybernetica AS-i teadusdirektor ning arvutiteaduse instituudi vilistlane. Räägime Daniga esimestest kokkupuudetest arvutitega, tudengielust, koostööst ettevõtetega, Cyberneticast ja Sharemindist ning ka arvutimängudest.

Kuula Spotifys

Welcome to our inaugural Institute of Computer Science podcast! Our first guest is Lecturer in Artificial Intelligence Dmytro Fishman, who in 2023 received the Young IT Scientist Award from the President of Estonia. In this episode, you will hear how Dmytro ended up at the University of Tartu and what he hopes to accomplish in his academic and private career.

Listen via Spotify

Computer class and students

Astu informaatika erialale programmeerimise eksamiga

Eesti lipud peahoone ees

JÄRELVAATA: Eesti Vabariigi 106. aastapäeva kontsertaktus

Man sitting on the chair

Gregor Nepste: teiselt erialalt tulijat aitab andmeteaduses hakkama saada suurepärane tugivõrgustik