Skip to main content

Sülearvutid


Arvutiteaduse instituudi esmakursuslastel* on võimalik laenutada alates semestri algusest sülearvuteid. Sülearvuti kättesaamisel allkirjastab tudeng akti, millega kinnitab, et on tutvunud laenutamise tingimustega. Teise ja kolmanda aasta tudengitel tuleb saata e-kiri aadressile ati.comp@ut.ee.

Spetsifikatsioonid:
HP Elitebook 840 G8: 14" FHD IPS; i5-1135G7; 16 GB DDR4 3200; 512 GB PCIe NVMe SSD; ID-kaardi lugeja; Intel ax + BT5.0; Backlit SWE/FI klaviatuur; kott; 3a garantii (RH234435).

Sülearvuti saamiseks peavad tudengid esitama taotluse, seda saab teha täites ära taotlusvormi. Sülearvuteid saab hakata taotlema alates esimese semestri esimesest päevast ja selle kohta saadetakse tudengitele ka vastav teave.  

* Eelisjärjekorras saavad arvuteid bakalaureusetudengid ning seejärel magistrandid.

Sülearvutite laenutamine arvutiteaduse instituudi informaatika ainete õppimiseks muudelt erialadelt

Semestris vähemalt 6 EAP eest TÜ arvutiteaduse instituudi informaatika aineid sooritavad tudengid saavad vabade arvutite olemasolul laenutada neid Delta raamatukogust. Raamatukogust arvutite laenutamisel teiste instituutide tudengitele eelistatakse õppureid, kes on valinud informaatika oma kõrvalerialaks, aga ka teisi, kes reaalselt osalevad arvutiteaduse instituudi ainetes ning tudengeid, kes võtavad arvutiteaduse instituudist rohkem ainepunkte nii eelmise kui ka jooksva semestri arvestuses. Eelisjärjekorras saavad arvuti laenutada päevase õppe täiskoormusega tudengid. Laenutatud arvuti tuleb tagastada pärast arvutiteaduse instituudi ainete läbimist.

Sülearvuti laenamine on hüve. Arvutiteaduse instituut säilitab õiguse erandjuhul arvuti tagasi küsida 2-nädalase etteteatamisega, ilma seda põhjendamata. Vajadus võib tekkida seoses valeandmete esitamisega, kursustelt välja kukkumisega/ mittereaalse õppimisega või mõnel muul ettenägematul põhjusel.

Teiste erialade tudengid saavad sülearvuteid laenutada Delta keskuse raamatukogust, kirjutades raamatukoguhoidjale Liina Jürimaale, kirjeldades arvutiteaduse instituudis läbitud aineid eelmisel ja sel semestril.

#õppimine
Tudengid viitavad millelegi arvutiekraanil

Kandideeri ITTM-i

Jaga
22.03.2022
#õppimine
Ukraina pöördumine_Andres_Tennus.jpeg

Aita Ukraina üliõpilastel jätkata haridusteed – tee (püsi)annetus TÜ stipendiumifondi

Jaga
01.03.2022
#õppimine
Lõpuaktus

Magistriõppe lõpuaktus 2022

Jaga
08.02.2022