Esimene Tööstushäkk "Digitaliseerime!" kutsub osalema!

Esimene Tööstushäkk fookusteemaga "Digitaliseerime!" toimub 21.-23. jaanuaril 2021 Tartu Ülikooli Delta hoones, kus on huvilistel võimalik osaleda nii füüsiliselt kohale tulles kui ka läbi digitaalsete kanalite!

Tegu on kolmepäevase häkatoni formaadis üritusega, kus tööstusettevõtete ja IT-ettevõtete esindajad saavad mentorite toel intensiivselt arendada tööstusvaldkonnas märgatud väljakutsetele digitaalseid ja automaatseid lahendusi. Ürituse tulemusena on tööstusettevõtetel võimalik parendada kuluefektiivsust, ressursi kokkuhoidu, läbipaistvust, tarnetäpsust ja kvaliteeti ning seeläbi muutuda konkurentsivõimelisemaks ja võita uusi kliente. tudengitele võimaluse tutvuda potentsiaalsete tööandjatega ja kogeda tööstusvaldkonna võlu ja valu.

Tööstushäkil osalemine võimaldab meeskondadel lahenduste prototüüpide väljatöötamiseks kasutada koolitusel osalevaid oma ala eksperte ja praktikuid, kes toetavad osalejate meeskonnatööd kaasaegsete meetodite ja tööriistadega, mida ettevõtted saavad ka edaspidi oma ettevõtte arendustegevustes kasutada. Häkil ka riistvara osa, mis annab kohapeal osalevatele tiimidele võimaluse reaalse riistvara prototüübi ehitamiseks.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse partneriks Tööstushäki ellu viimisel on Civitta Eesti AS ja Garage48, koostöös Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut ja Tartu Ärinõuandlaga. Tööstushäkk “Digitaliseerime!” on ka osa sTARTUp Day 2021 Executive programmist, millesse on kaasatud ka targa tööstuse arendamise suund.

Registreeru Tööstushäkile siin kuni 10. jaanuarini.

Lisateave: Anastasiia Shevchenko, TÜ arvutiteaduse instituudi ettevõtlussuhete koordinaator,  anastasiia.shevchenko@ut.ee.