IT-huvipäevad gümnasistidele

Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut kutsub tasuta huvipäevadele 25. märtsil ja 6. mail osalema gümnasiste, kes soovivad IT-teemadest rohkem teada saada. Oodatud on need, kes pole varem üldse kokku puutunud programmeerimise või informaatikaga, sest see on suurepärane võimalus ise ära proovida, mida kujutab endast IT, ja töötubades osalemine ei eelda otseselt ka eelteadmisi. Loomulikult on oodatud ka need, kel juba on mõnigaid kokkupuuteid mõne programmeerimiskeelega vms. Töötubasid juhendavad kogenud arvutiteaduse instituudi spetsialistid.

Huvipäevadel on võimalik valida kahe paralleelselt toimuva sessiooni vahel ning teemade hulgast leiab sel korral küberturvalisuse, riistvara programmeerimise ning erinevad arvutimängude ja virtuaalreaalsusega seotud teemad. Töötubades tutvustatakse teemasid ning praktilistes ülesannetes saab ka ise käed külge panna.

Töötoad kestavad kell 10.00-16.00 ning lõunaks pakume osalejatele omalt poolt pitsat. Töötoad toimuvad TÜ arvutiteaduse instituudi õppehoonetes Tartu kesklinnas, täpsem asukoha info saadetakse registreerunutele meilitsi.

Registreerumine ja täiendav info töötubade teemade kohta: http://programmeerimine.ut.ee/