Foto:
Tartu Ülikool

Think Like a Designer - Sandbox+sTARTUp Day 2022

Delta Sandbox korraldab sTARTUp Day 2022 raames disainmõtlemise töötoa.

Disainmõtlemine ei ole pelgalt tööriistakast, vaid mõtteviis ja suhtumine. See lähenemine mõjutab kõike päevarutiinist äriplaanini.

Selles töötoas võtame ette disainmõtlemise kolm alustala - empaatia ehitamine, mõtteloome ning kiire prototüüpimine, kasutades praktilist lähenemist. Töötuba tuleb lõbus ning harjumustsoonist välja kutsuv ja paneb sind mõistma, kuidas läbi disainikeskse vaatenurga oma digitootearendusele vunki juurde anda.

Töötuba võtab aset Sandboxi mitmekülgset ning loovat õppekeskkonda pakkuvas Delta keskuses asuvas ruumis.

Järgi sündmust ka Facebookis.

REGISTREERUMINE LÕPPENUD

#koostöö #õppimine
cc2a3419-andero_kalju_52385121401_o.jpg

Wise ja Tartu Ülikooli Sihtasutus lõid stipendiumi, et julgustada naisi IT-d õppima