Autor:
Andres Vaher

Tartu Ülikooliga seotud projekte tunnustati 2022. aasta parimate ettevõtete auhinnagalal

Auhinnagalal „Eesti parimad ettevõtted 2022“ tunnustati silmapaistvaid Eesti ettevõtteid, kes on saavutanud edu tänu oma leidlikkusele ja järjepidevale tööle. Rõõmustav on see, et Tartu Ülikooli vilistlased aitavad nende ettevõtete arengule iga päev kaasa. See näitab, et ülikool on väärtuslik partner uuenduslike ideede viimisel ühiskonda.

Parimate seas tunnustati Startup Dayd ja Solaride’i ettevõtluse edendamise auhinnaga. Palavad õnnesoovid kuuluvad ka üliõpilaste ühele lemmikõppejõule Andres Kuusikule, kes võttis Startup Day idee autorina auhinna vastu.

„See auhind on väga suur tunnustus kogu Tartu kogukonnale, kes ettevõtlust arendab. Tartu eripära on see, et asju tehakse koos ja ka Startup Day on koostegemise vili. Ma väga tänan kogu meeskonda, sponsoreid ja särasilmseid noori, kes on Startup Dayle andnud täiesti erilise õhkkonna – sellele tahetakse tulla ja siin toimub väga palju,“ märkis Andres Kuusik auhinda vastu võttes. Tema sõnavõttu näeb siit.

Palju õnne kõigile võitjatele eesotsas aasta ettevõtte Baltic Workboats AS-iga.

Loe lähemalt ERRist.

Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu preemiate laureaadid