Foto:
Tartu Ülikool

Kandideeri stipendiumitele

Kutsume üliõpilasi kandideerima mitmele stipendiumile, mille on välja pannud arvutiteaduse instituudi koostöö partnerid. Tutvu meie teiste stipendiumitega siin.

Reet ja Tiit Villigi stipendium

Reet ja Tiit Villig pakuvad stipendiumit Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi Eesti kodanikest informaatika, tarkvaratehnika ja andmeteaduse õppekavade naissoost magistrantidele, et innustada ja toetada naisüliõpilaste õppe- ja teadustööd Tartu Ülikoolis.Stipendiumi suurus on 5000 eurot, mis makstakse välja võrdsetes osades 10 kuu jooksul. 
Kandideerimise tähtaeg on 11. september. 

Cybernetica stipendiumiprogramm

AS Cybernetica on avanud stipendiumiprogrammi Tartu Ülikooli tarkvaratehnika, informaatika ja andmeteaduse magistriõppekavade tudengite jaoks. Stipendiumi suurus on 5000 eurot aastas, mis makstakse välja 10 kuu jooksul. Ülejäänud kaks suvekuud aastas on tagatud tasustatud praktikakoht Cybernetica AS-is. Programm annab valitud üliõpilastele unikaalse võimaluse juba õpingute ajal osaleda teadusprojektides Eesti ühes juhtivas teadus- ja arendustööd tegevas ettevõttes, mille kontor asub ka Delta keskuse ettevõtlusmajas. 
Kandideerimise tähtaeg on 11. september. 

Ülo Kaasiku stipendium

Ülo Kaasiku mälestusfondi stipendium antakse välja silmapaistvale üliõpilasele, kes on panustanud matemaatika või arvutiteaduse alal eesti oskuskeele arengusse või populariseerinud valdkondade saavutusi eesti keeles. Stipendiumi suurus on 1200€.
Kandideerimise tähtaeg on 18. september. 

#õppimine
Õppimine

Alanud on kandideerimine Enlighti võrgustiku sügissemestri kursustele

29.08.2022
#õppimine
LT üliõpilased

Infotunnid arvutiteaduse instituudis

24.08.2022
#õppimine
2021/2022. akadeemilise aasta avamine. Foto: Andres Tennus

Tartu Ülikooli uus õppeaasta algab üliõpilaste meeleavaldusega

23.08.2022