Author:
Tartu Ülikool

Kandideeri stipendiumitele

Kutsume üliõpilasi kandideerima mitmele stipendiumile, mille on välja pannud arvutiteaduse instituudi koostööpartnerid. Tutvu meie teiste stipendiumitega siin.

Reet ja Tiit Villigi stipendium

Reet ja Tiit Villig pakuvad stipendiumit Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi Eesti kodanikest informaatika, tarkvaratehnika ja andmeteaduse õppekavade naissoost magistrantidele, et innustada ja toetada naisüliõpilaste õppe- ja teadustööd Tartu Ülikoolis.Stipendiumi suurus on 5000 eurot, mis makstakse välja võrdsetes osades 10 kuu jooksul. 
Kandideerimise tähtaeg on 11. september. 

Cybernetica stipendiumiprogramm

AS Cybernetica on avanud stipendiumiprogrammi Tartu Ülikooli tarkvaratehnika, informaatika ja andmeteaduse magistriõppekavade tudengite jaoks. Stipendiumi suurus on 5000 eurot aastas, mis makstakse välja 10 kuu jooksul. Ülejäänud kaks suvekuud aastas on tagatud tasustatud praktikakoht Cybernetica AS-is. Programm annab valitud üliõpilastele unikaalse võimaluse juba õpingute ajal osaleda teadusprojektides Eesti ühes juhtivas teadus- ja arendustööd tegevas ettevõttes, mille kontor asub ka Delta keskuse ettevõtlusmajas. 
Kandideerimise tähtaeg on 11. september. 

Ülo Kaasiku stipendium

Ülo Kaasiku mälestusfondi stipendium antakse välja silmapaistvale üliõpilasele, kes on panustanud matemaatika või arvutiteaduse alal eesti oskuskeele arengusse või populariseerinud valdkondade saavutusi eesti keeles. Stipendiumi suurus on 1200€.
Kandideerimise tähtaeg on 18. september. 

#õppimine
Tudengid koos

Valminud on Tartu Ülikooli eesti keele õppe võimalusi tutvustav veebileht

#tudengile #õppimine
lõigatud ÖÖraamatukogu 3

Ööraamatukogu kestab sel kevadel kauem kui kunagi varem

#kooliõpilasele #õppimine
DSC05117-scaled.jpg

Tartu Ülikooli mängujämm 2023