Skip to main content
Foto:
Andero Kalju

Tule arvutiteaduse instituuti õppima!

Kirjuta enda tulevik Tartu Ülikoolis! Arvutiteaduse instituudis õppides kujuned oma valdkonnas sügavate teadmistega spetsialistiks ja lood endale suurepäraseid võimalusi edasisel õpingu- või karjääriteel.

Vastuvõtt informaatika bakalaureuseõppesse kestab 13. juunist 29. juunini. Ära jäta ülikooli kandideerimist viimasele minutile, vaid esita avaldus sisseastumine infosüsteemis SAIS juba täna. Selleks peab sul olema Eesti ID-kaart. 

Arvutiteaduse instituudi eestikeelsed õppekavad magistritasemel on andmeteadus ja IT mitteinformaatikutele. Ka nendele erialadele on võimalik kandideerida kuni 29. juunini. Andmeteadust saab meil õppida päevaõppes. IT õpe mitteinformaatikutele on aga korraldatud nii, et õpid osakoormusega töö kõrvalt kuni kolm aastat. See õppekava on tasuline.

Loe siit meie magistritaseme üliõpilaste kogemuslugusid.

Lisaks tuleb tähele panna, et magistritasemele õppima tulles saad esitada kokku kuni kaks avaldust ning nende hulka loetakse nii eesti- kui ka võõrkeelsetele õppekavade avaldused ning nii Tartusse kui ka kolledžitesse või kultuuriakadeemiasse kandideerimise avaldused.

Ukraina kodanikele pikendatakse kõrghariduse esimese ja teise astme õppesse kandideerimise tähtaega 1. juunini. Loe siit lisa

 

#õppimine
MicrosoftTeams-image.png

19th Estonian Summer School on Computer and Systems Science

Jaga
28.06.2022
#õppimine #rahvusvaheline
AdobeStock_465295019.jpeg

Registreeru Tartu Ülikooli suvekooli kursustele

Jaga
17.06.2022
#õppimine
Lõpuaktus

Bakalaureuseõppe lõpuaktus 2022

Jaga
10.06.2022