Autor:
Alex

Küberinnovatsiooni konverents 2022

15. juunil toimub Tartu Ülikooli Delta keskuses küberinnovatsiooni konverents, kuhu on oodatud informaatika-, infoturbe- ja küberneetikahuvilised, professionaalid ning üliõpilased. 

Päev on täidetud sisukate ettekannete ja põnevate töötubadega, saab Delta keskuses ringi vaadata ning arvutimuuseumi külastada. Konverentsi ettekannetes puudutame digilahenduste ajalugu ja informaatika arengut ning heidame pilgu ka tulevikku. Arutleme selle üle, kuidas maailm positiivse häkkerluse tulemusena võidab ning võtame kõne alla Eestis sündivad innovaatilised lahendused ning põnevad teadustööd. 

Konverentsi lõpetab mõnus õhtu Lodjakojas, kus kergete suupistete kõrvale toob elevust ka põnev arutelu e-riigi alguspäevadest ja meelelahutuslik viktoriin.

Tutvu terve programmiga siin.

Sündmus on inspireeritud arvutimuuseumi rajaja, andmeturbe ja turvalise programmeerimise õppejõu ja hingelt häkkeri, Meelis Roosi (1975-2021) elust ja tegevusest.

Konverentsi osalustasu on 45 eurot. Üliõpilastele ja Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi töötajatele on konverents registreerides tasuta. osta pilet siit

Üritust korraldavad Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut ja Cybernetica AS.

Konverentsil esinenud teadur Arnis Paršovsi teadustööd rahastab Euroopa Sotsiaalfond.