Author:
Kaimar Tauri Tamm

Delta karjääripäev


Kuupäev: 2. märts 2023
Kellaaeg: 11.00–16.00
Toimumiskoht: Tartu Ülikooli akadeemilise spordiklubi (Ujula 4, Tartu)
Korraldajad: Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut, majandusteaduskond, matemaatika ja statistika instituut


Juba viiendat korda toimuv Delta karjääripäev toob ühe katuse alla kokku ettevõtted ja organisatsioonid ning erinevate erialade üliõpilased Tartu Ülikooli Delta keskusest. 

Sel päeval muutub ülikooli spordiklubi põnevaks kohtumispaigaks, kus ettevõtted informaatika, matemaatika, statistika ja majanduse vallast on kohal, et tutvustada oma praktika- ja karjäärivõimalusi Tartu Ülikooli üliõpilastele. 

Tudengitele oleme sel aastal korraldamas messimängu. Sissepääsu juurest saab kaasa haarata flaieri ning vastates lühikestele küsimustele võib loosiõnne korral võita lahedaid auhindu. Soovitame kindlasti kõigil tulijatel messimäng läbi teha, nii kogute teadmisi ning saate osalevate organisatsioonide esindajatega mõnusalt jutule. 

Esmakordselt on üles seatud Delta karjääripäeva otsestuudio, kus osalevad ettevõtted ja organisatsioonid sõna saavad. Vestlusi saab jälgida kohapeal ja spordiklubisse üles seatud ekraanidel. Samuti kanname otsestuudio programmi üle veebis ning vestlusi saab ka hiljem järele vaadata. 

Kõigi karjääripäeval osalevate organisatsioonide ja nende pakkumistega saab tutvuda ka veebis Worksupi keskkonnas, kus teave jääb üliõpilaste jaoks ka peale üritust kättesaadavaks. Worksupi keskkond avatakse vahetult enne ürituse algust. 

Image
009_lounge ajakava.png

Image
030_lounge ajakava.png

2022. aastal toimus Delta karjääripäev 3. märtsil Tartu Ülikooli akadeemilises spordiklubis. Väljas oli 46 organisatsiooni ja enam kui 500 üliõpilast said teavet praktika- ja töövõimaluste kohta. 

 

Image
lounge ajakava-03.png
#ettevõtlus #instituudist #koostöö #teadus #ühiskonnale
Delta

Teaduskonverentsil saab tutvuda Tartu Ülikooli IT-teadlaste tööga

Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut korraldab 18.-19. mail Delta õppe- ja teadushoones teaduskonverentsi “IT Academy Research Summit”, millega tähistatakse projekti “IT Akadeemia teaduse toetusmeet
#õppimine
Tudengid koos

Valminud on Tartu Ülikooli eesti keele õppe võimalusi tutvustav veebileht

#tudengile #õppimine
lõigatud ÖÖraamatukogu 3

Ööraamatukogu kestab sel kevadel kauem kui kunagi varem