Delta karjääripäev

Kuupäev: 3. märts 2022
Kellaaeg: 11.00–16.00
Toimumiskoht: Tartu Ülikooli akadeemiline spordiklubi (Ujula 4, Tartu)
Korraldajad: Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut, majandusteaduskondmatemaatika ja statistika instituut
Facebooki sündmus

Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut korraldab igal kevadsemestril karjääripäeva. Ürituse eesmärk on aidata kokku viia IT-erialade tudengid ja IKT ettevõtete poolt pakutavad praktika- ning karjäärivõimalused. Enne üritust, kuid ka aastaringselt on ettevõtted oodatud lisama praktikapakkumisi tudengitele arvutiteaduse instituudi praktika andmebaasi.

Messivormis toimuva ürituse raames saavad organisatsioonid tutvustada oma praktika- ja karjäärivõimalusi, kasutades mitmesuguses formaadis infomaterjale või interaktiivseid tegevusi, et üliõpilasi kaasata. Igale organisatsioonile on ette nähtud oma messiboks, kus kohtuda Tartu Ülikooli üliõpilastega. Lisaks teevad mitmed organisatsioonid lühiettekandeid  lounge-alal, mis kantakse üle ka veebis ja jääb huvilistele järelevaadatavaks.

  • Jälgi 3. märtsil ettekandeid siinEvent ID: DELTACAREERDAY.

Delta karjääripäeval arvestatakse kõikide kehtivate piirangutega ning tegutseme neist lähtuvalt. Tule palun kohale, kui oled täiesti terve ning kahtluse korral tee enne ära kiirtest. Ole valmis uksel näitama oma COVIDi tõendit ja isikut tõendavat dokumenti ning ürituse alal ringi liikudes maski kandma.

Vaata ettekandeid järele

Delta karjääripäeva fotogalerii

Tänavu osalevad Delta karjääripäeval:

Image

Ettekandeid teevad:

Image
#õppimine
AdobeStock_391728607.jpeg

Kandideeri stipendiumitele

29.08.2022
#õppimine
Õppimine

Alanud on kandideerimine Enlighti võrgustiku sügissemestri kursustele

29.08.2022
#õppimine
LT üliõpilased

Infotunnid arvutiteaduse instituudis

24.08.2022