Autor:
Renee Altrov

Alanud on kandideerimine IT-tööstusmagistrantuuri!

IT-tööstusmagistrantuur ootab esimese aasta IT magistrante kandideerima programmi, mis ühendab õpingud praktilise töökogemusega ettevõttes. 

Programm on tõeliselt unikaalne, sest tudeng veedab lisaks õppetööle 11 kuud ettevõttes, läbib kohustusliku praktika ning kirjutab magistritöö aktuaalse probleemi lahendamisest ettevõttes. Programm sobib eriti hästi neile, kes tahavad, et nende magistriõpe ja tulevaseks karjääriks ettevalmistus käiks ühte sammu. 

Osaleja võib oodata suurt isiklikku ja professionaalset arengut, kogemust huvipakkuvas valdkonnas, uusi kontakte ja 1000 eurot kuus stipendiumina.“IT-tööstusmagistrantuur aitas mul teha sujuv üleminek õpingutelt tööle ja omandada samal ajal magistrikraad. Ilma selleta ei oleks ma ilmselt magistrisse astunudki,” kirjeldas oma kogemust Pipedrives endine osaleja Alar Leemet.

Osalemine on avatud informaatika, tarkvaratehnika, andmeteaduse ning õppekava “IT mitteinformaatikutele” 1. aasta magistrantidele. IT-tööstusmagistrantuuriga liitumiseks tuleb kandideerida endale meeldivale positsioonile hiljemalt 9. aprillil ning läbida kandideerimise protsess ettevõttes. Sel aastal on kandideerimiseks avatud positsioonid ettevõtetes Reach-U, SEB, Codemagic, Bolt, Enefit, Swedbank ja Pipedrive.

Loe rohkem infot avatud positsioonide ja kandideerimise kohta.


Kandideeri programmi

Deeptech. RAEng_Publications Pixabay

Süvatehnoloogia foorum toob kokku valdkonna eksperdid Kesk- ja Ida-Euroopast

AIRE tüvitekst

Tehisintellekti- ja robootikakeskus AIRE

Clevon ja Isejuhtivate Sõidukite Labor lõid koostöös käed

Clevoni ja Tartu Ülikooli koostöö tulemusel on TÜ isejuhtivate sõidukite labori katseautot nüüd võimalik kaugjuhtida