Autor:
Maria Laanelepp

Pitsa ja prototüüpimine tudengitega @Sandbox

Sel aprillil saab Sandbox viie aasta vanuseks! Selle tähistameks korraldame 27. aprillil koosolemise, kus ehitame digitoodete prototüüpe. Sandboxi üks eesmärk on õppida leidma lüli idee ja teostuse vahel ning prototüüpimine on selles protsessis ülioluline osa. Lõppude lõpuks meeldib kõigile näha kuidas nende tööst päriselt asja saab!

Et aga istumine liiga üksluiselt kulgeks, pakume osalejatele ka pitsat ja jooke. Üritus kulgeb vabas vormis, kõik tudengid on oodatud hoolimata haridusastmest või õppekavast ning kestab 16-st 18-ni. Tegemist on ideaalse võimalusega teada saamaks mida Sandbox endast päriselt kujutab ning veeta me mõnusates ruumides rahulik kevadine pärastlõuna. Samas ei taha, et olemine ka liiga laisaks muutuks, mistõttu korraldame osalejatele ka salajase Lego väljakutse!

Arvestamaks pitsa ja jookide kogust palume osalejatel varasemalt end registreerida.

Registreeri

Näeme Sandboxis! 🙂

Students behind the desk

Tartu Ülikooli mängujämm 2024