Autor:
Andero Kalju

Lõputööde kirjutajad saavad tuge eesti ja üldkeeleteaduse instituudist

Lõputööde kirjutamisel on tudengitele abiks teenused ja materjalid eesti ja üldkeeleteaduse instituudist. Kõigile kirjutajatele on toeks akadeemiliste tekstide kirjutamise veebilehe materjalid, mis aitavad mõista kirjutamisprotsessi. Muu emakeelega tudengitele pakutakse keelenõustamise teenust, kus on võimalik saada personaalset tagasisidet oma kirjutistele.

 

Akadeemiliste tekstide kirjutamise veebileht 

Image
teadustekst

Kas käes on lõputöö lõpuspurt või sessi start? Veebimaterjalist teadustekst.ut.ee leiab näpunäiteid, mis kirjutamise eri etappe toetavad. Peatüki saad valida vastavalt oma hetkeseisule: kas alustad essee kavandamisega, valmistud kooskirjutamiseks või vajad viimistlemise kontroll-loendit. Tule terita oma sulge: teadustekst.ut.ee.

Vaata lähemalt

 

 

 

 

 

 

Keelenõustamise teenus muu emakeelega tudengitele

Image
Keelenõustaja tudengitega

Lõputööde kirjutamise kevadisel perioodil oodatakse üliõpilasi, kelle emakeel ei ole eesti keel ja kes kirjutavad oma lõputööd eesti keeles, tulema keelenõustamisele. Keelenõustaja pakub eesti keele alast abi ja nõu erialaste akadeemiliste tekstide kirjutamisel. Keelenõustamine toimub individuaalselt või rühmades. Teenus on tasuta. 

Vaata lähemalt

 

Tudengid kõndimas

Uuele üliõpilasele

„IT mitteinformaatikutele” üliõpilaste stipendium

Õppekava „IT mitteinformaatikute” üliõpilaste stipendium eesmärk on toetada õppekaval õppivate üliõpilaste õppe- ja teadustööd.
Digiõppe kursus - Tartu Ülikool

Valminud on uus õppija töölaud