Autor:
Kristjan Karron

Tehisintellekti- ja robootikakeskuse AIRE klubi 12. üritusel räägitakse tööstusettevõtetest

15. veebruaril toimub Delta keskuse ruumis 2049 AIRE klubi 12. üritus, kus keskendutakse tehisintellekti ning robootika positiivsele mõjule tööstusettevõtetele eeskätt kriisiajal. Ürituse juhatab sisse Tartu Ülikooli rektor Toomas Asser, vestlusringis esinevad erasektori esindajad ja AIRE spetsialistid.

Üritusele on oodatud on kõik huvilised, sh tööstusettevõtete, teadus- ja arendusasutuste, IT- ja elektroonikaettevõtete, erialaliitude, tugiorganisatsioonide ja rahastajate esindajad.

AIRE klubi ürituste sarja eesmärk on luua vaba ja vahetu keskkond robootika ja tehisintellekti valdkonna huvilistele kogemuslugude jagamiseks ning omavaheliseks suhtlemiseks ja võrgustumiseks. Osalemine on kõigile tasuta, aga vajalik on eelregistreerumine.

Ajakava ja registreerumine

Man

Arvutiteaduse instituudi taskuhääling - külas Pavlo Pyvovar

Kaks Tartu Ülikooli tudengit vaatavad sülearvutit ja naeratavad.

Alanud on kandideerimine IT-tööstusmagistrantuuri!

Innovatsioon ja tulevikutehnoloogia

Euroopa innovatsioonivõrgustiku toetusvõimaluste infopäev