Foto:
Henry Narits

E-kursus ”Andmeteaduse võimalused äriettevõttes” sai kvaliteedimärgi

Arvutiteaduse instituudi e-kursus ”Andmeteaduse võimalused äriettevõttes” sai Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuurilt  (EKKA) kvaliteedimärgi. Kvaliteedimärk näitab e-kursuse väga head taset ning on tunnustuseks kursuse loojatele.

E-kursus on suunatud peamiselt ettevõtte töötajatele või juhtkonna liikmetele ning selles tehakse sissejuhatus andmeteaduse valdkonda. Viienädalase kursuse on tänaseks läbinud juba 465 osalejat.

Elena Sügis, arvutiteaduse instituudi terviseinformaatika lektor märgib, et kvaliteedimärgi saanud e-kursus on loodud eelkõige andmeteaduse kasutajatele ja targale tellijatele ehk inimesele, kel tuleb aru saada, kuidas andmeteadust oma töös rakendada. „Kursuse eesmärk on tutvustada andmeteaduse võimalusi äriettevõttes, näiteks turunduses, müügis ja kliendihalduses ning näidata andmeteaduse rakendamist otsustusprotsessides. Kursuse läbinud ettevõtte töötaja oskab planeerida projekte, kus kasutatakse andmeteadust,“ selgitab Elena.

Elena Sügis möönab, et nii tema kui ka kogu kaasloojate tiim tunneb kvaliteedimärgi üle suurt rõõmu. „Saime EKKA ekspertidelt kiita küsimustiku eest „saame tuttavaks“, mida õppijad täidavad. See aitab õppejõududel hinnata õppijate ootusi ja tausta. Samuti tunnustati meid Slack’i keskkonna kasutamise eest, mis on hea viis õpikogukonna tekkimiseks,“ täpsustab ta.

E-kursuse ”Andmeteaduse võimalused äriettevõttes” meeskonda kuuluvad lisaks Elenale veel teadustarkvara insener ja andmeteadlane Liis Kolberg, tehisintellekti lektor Ardi Tampuu ja informaatika nooremlektor Mirjam Paales. Kursus on taas kavas tänavu sügisel.

Jälgige reklaami ning hoidke pilk peal lehel mooc.ee.

#täiendusõpe
ati

Täienda oma teadmisi arvutiteaduse instituudi veebikursusel

#ettevõtlus #täiendusõpe