Foto:
Johan Paul Hion

Kandideerimine IT-tööstusmagistrantuuri on avatud!

Sel aastal saavad meie instituudi esimese aasta magistritudengid kandideerida kuue partnerettevõtte juurde. Programmi veteran Pipedrive võtab oma tiiva alla kuni neli üliõpilast ning pikaaegsed partnerid Reach-U ja Eesti Energia kumbki ühe üliõpilase. Samuti tervitame peale põgusat pausi programmiga taas liituvat Teliat! Suurt tähelepanu väärivad aga ka uustulnukad RAITWOOD ning Estiko-Plastar, kellega koos astume jällegi kaks väikest sammu sinna suunas, et jagada arvutiteaduse instituudi teadmisi töötleva tööstusega.

Magistrantidele jaoks on tegemist suurepärase võimalusega alustada oma erialase karjääriga selliselt, et ei seata oma õigeaegset lõpetamist küsimärgi alla. Noored spetsialistihakatised saavad oma värsked teadmised ja oskused toetavas keskkonnas proovile panna ning anda oma magistritööga reaalne panus partnerettevõtete arendusprotsessidesse. Aastane programm algab siis, kui üliõpilased oma esimese õppeaasta õpingutega ühele poole saavad ning lõppeb nende magistritöö kaitsmisega. Motivatsiooni aitab kõrgel hoida vägagi eeskujulik stipendium: keskmiselt €780 kuus.

Magistrandid saavad kandideerimise kohta täpsemalt lugeda siit.

Kui mõnel ettevõttel – või avaliku või kolmanda sektori organisatsioonil – tekkis programmi vastu huvi, siis saate sellest aimu siin.

Edukat kandideerimist üliõpilastele!

 

#ettevõtlus #koostöö
klaviatuur

Üleskutse pakkumaks tudengite lõputööde teemasid

28.09.2022
#ettevõtlus #koostöö #rahvusvaheline
sTARTUp Day

Arvutiteaduse instituut sTARTUp Day-l

22.08.2022
#ettevõtlus #koostöö
Sandbox workshop - sTARTUp Day 2022

Think Like a Designer - Sandbox+sTARTUp Day 2022

09.08.2022