Autor:
Johan Paul Hion

Kandideerimine IT-tööstusmagistrantuuri on avatud!

Sel aastal saavad meie instituudi esimese aasta magistritudengid kandideerida kuue partnerettevõtte juurde. Programmi veteran Pipedrive võtab oma tiiva alla kuni neli üliõpilast ning pikaaegsed partnerid Reach-U ja Eesti Energia kumbki ühe üliõpilase. Samuti tervitame peale põgusat pausi programmiga taas liituvat Teliat! Suurt tähelepanu väärivad aga ka uustulnukad RAITWOOD ning Estiko-Plastar, kellega koos astume jällegi kaks väikest sammu sinna suunas, et jagada arvutiteaduse instituudi teadmisi töötleva tööstusega.

Magistrantidele jaoks on tegemist suurepärase võimalusega alustada oma erialase karjääriga selliselt, et ei seata oma õigeaegset lõpetamist küsimärgi alla. Noored spetsialistihakatised saavad oma värsked teadmised ja oskused toetavas keskkonnas proovile panna ning anda oma magistritööga reaalne panus partnerettevõtete arendusprotsessidesse. Aastane programm algab siis, kui üliõpilased oma esimese õppeaasta õpingutega ühele poole saavad ning lõppeb nende magistritöö kaitsmisega. Motivatsiooni aitab kõrgel hoida vägagi eeskujulik stipendium: keskmiselt €780 kuus.

Magistrandid saavad kandideerimise kohta täpsemalt lugeda siit.

Kui mõnel ettevõttel – või avaliku või kolmanda sektori organisatsioonil – tekkis programmi vastu huvi, siis saate sellest aimu siin.

Edukat kandideerimist üliõpilastele!

 

AS Tempest ning tehisintellekti- ja robootikakeskus AIRE alustasid koostööd, et suurendada tehisaru ja koostöörobotite abil tootmisliini võimsust.

Tehisaru optimeerib ettevõttes laovarusid ja robot vähendab raske füüsilise töö vajadust

Better Medicine'i meeskond

Tartu Ülikool saab osaluse ettevõttes Better Medicine OÜ, kes diagnoosib tehisaru abil vähktõbe

Deeptech. RAEng_Publications Pixabay

Süvatehnoloogia foorum toob kokku valdkonna eksperdid Kesk- ja Ida-Euroopast