Sisseastumine

Arvutiteaduse instituudis saad sa õppida maailma tippteadlaste käe all ning teha koostööd mainekate IT-firmadega. Samuti toimub meil mitmesuguseid üritusi ja regulaarseid võistlusi, mis muudavad ülikoolielu põnevamaks. Iga üliõpilane saab õppimise ajaks kasutada korraliku sülearvuti ja on võimalik kandideerida mitmele stipendiumile. Siin ootab sind moodne õpikeskkond Delta õppe- ja teadushoones koos sadade teiste kaasõppuritega. 

Juba õpingute ajal oled oodatud kaasa lööma instituudi uurimisrühmade töös. Samuti lahendad mitmetes õppeainetes ettevõtete püstitatud reaalseid ülesandeid. Instituudis käib vilgas tudengielu, matemaatika-informaatika tudengiselts MITS korraldab sisukaid ühisüritusi ning esimese kursuse üliõpilastele mentorprogrammi. 

Pärast lõpetamist kuulud tööturul nõutud ja hinnatud spetsialistide hulka ning sind ootab ees kindel ja lennukas karjäär, kuna pea igas valdkonnas luuakse infotehnoloogiat kasutades uusi lahendusi ning vajatakse IT-õppekavade lõpetajaid. 

Magistriõppe järel oled oodatud jätkama oma õpinguid doktorantuuris, kus teed maailmatasemel uurimistööd oma valdkonnas, mis sillutab sulle karjääritee nii teaduses kui ka äris.

Loe lähemalt õppimisest arvutiteaduse instituudis