Sisseastumine

Arvutiteaduse instituudis saad sa õppida maailma tippteadlaste käe all ning teha koostööd mainekate IT-firmadega, samuti toimub meil mitmesuguseid üritusi ja regulaarseid võistlusi, mis muudavad ülikoolielu põnevamaks. Iga üliõpilane saab õppimise ajaks kasutada korraliku sülearvuti ja on võimalik kandideerida mitmele stipendiumile. Siin ootab sind moodne õpikeskkond Delta keskuses koos sadade teiste kaasõppuritega. 

Juba õpingute ajal oled oodatud kaasa lööma instituudi uurimisrühmade töös. Samuti lahendad mitmetes õppeainetes ettevõtete püstitatud reaalseid ülesandeid. Meil saad osaleda ka disainmõtlemise ja digitootejuhtimise programmis Sandbox ning kandideerida IT-tööstusmagistrantuuri, kus pea pool õpingutest toimub partnerettevõttes. Õppimise käigus saadud teadmisi rakendad tööelus praktikal.

Pärast lõpetamist kuulud tööturul nõutud ja hinnatud spetsialistide hulka ning sind ootab ees kindel ja lennukas karjäär, kuna pea igas valdkonnas luuakse infotehnoloogiat kasutades uusi lahendusi ning vajatakse IT-õppekavade lõpetajaid. 

Magistriõppe järel oled oodatud jätkama oma õpinguid doktorantuuris, kus teed  maailmatasemel uurimistööd oma valdkonnas, mis sillutab sulle karjääritee nii teaduses kui ka äris.

Kui sul on sisseastumise kohta küsimusi, siis kirjuta meiliaadressile ati.study@ut.ee

Loe lähemalt õppimisest arvutiteaduse instituudis

#õppimine #sisseastumine
Peamaja

Algas kandideerimine Tartu Ülikooli magistriõppesse ja võõrkeelsetele erialadele

#sisseastumine
ATI_x2a0727_andrea_rotenberg_52385408709_o.jpg

Arvutiteaduse instituudi magistriõppe infoõhtu 2023

#sisseastumine #vilistlane
Alumni Talks

Jaanuaris toimub esimene välisvilistlaste loengusari