Skip to main content

Sisseastumine

Arvutiteaduse instituudis saad sa õppida maailma tippteadlaste käe all ning teha koostööd mainekate IT-firmadega, samuti toimub meil mitmesuguseid üritusi ja regulaarseid võistlusi, mis muudavad ülikoolielu põnevamaks. Iga üliõpilane saab õppimise ajaks kasutada korraliku sülearvuti ja on võimalik kandideerida mitmele stipendiumile. Siin ootab sind moodne õpikeskkond Delta keskuses koos sadade teiste kaasõppuritega. 

Juba õpingute ajal oled oodatud kaasa lööma instituudi uurimisrühmade töös. Samuti lahendad mitmetes õppeainetes ettevõtete püstitatud reaalseid ülesandeid. Meil saad osaleda ka disainmõtlemise ja digitootejuhtimise programmis Sandbox ning kandideerida IT-tööstusmagistrantuuri, kus pea pool õpingutest toimub partnerettevõttes. Õppimise käigus saadud teadmisi rakendad tööelus praktikal.

Pärast lõpetamist kuulud tööturul nõutud ja hinnatud spetsialistide hulka ning sind ootab ees kindel ja lennukas karjäär, kuna pea igas valdkonnas luuakse infotehnoloogiat kasutades uusi lahendusi ning vajatakse IT-õppekavade lõpetajaid. 

Magistriõppe järel oled oodatud jätkama oma õpinguid doktorantuuris, kus teed  maailmatasemel uurimistööd oma valdkonnas, mis sillutab sulle karjääritee nii teaduses kui ka äris.

Kui sul on sisseastumise kohta küsimusi, siis kirjuta meiliaadressile ati.study@ut.ee

Loe lähemalt õppimisest arvutiteaduse instituudis

#ülikoolist
geomeetriline kujundus

Täna toimub katkestus ülikooli infosüsteemide töös

Jaga
26.05.2022
#instituudist #rahvusvaheline #teadus
Tartu Ülikooli Delta keskus

Tartu Ülikooli audoktorite Ewan Birney ja Mart Saarma avalik loeng

Jaga
16.05.2022
#ülikoolist
Peahoone Ukraina riigilipu värvides, foto Andres Tennus

Ülikoolipere on oodatud Vene-Ukraina sõja teemalisse vestlusringi

Jaga
29.03.2022