Autor:
Kristjan Karron

AIRE veebikoolitus "Tehisintellekti projekti planeerimine ja läbiviimine tööstusettevõttes"

Ajavahemikul 23. jaanuar kuni 12. veebruar 2023 toimuv kursus “Tehisintellekti projekti planeerimine ja läbiviimine tööstusettevõttes” pakub lahkab seda, kuidas tehisintellekti ja andmeteaduse võimaluste rakendamine aitab kaasa otsustusprotsessides kiiresti muutuvas turusituatsioonis. Koolitust viivad läbi Tartu Ülikooli andmeteaduse õppetooli lektor Elena Sügis (PhD) ja Nortal ASi andmeteadlane Liis Kolberg (PhD). Kursusele on oodatud väikese- ja keskmise suurusega tööstusettevõtete töötajad. Osalemisel antakse ettevõttele vähese tähtsusega abi (VTA) 480€ ulatuses osaleja kohta (abi andmise piirmäär on 200 000 eurot ettevõtja kohta kolme majandusaasta jooksul). Ühest ettevõtte kohta on lubatud kuni 2 osalejat. Kursus on suunatud tööstusettevõtete töötajatele, kes soovivad tutvuda tootmise digitaliseerimise võimalustega. Ametialadel: tööstusjuhid, insenerid, töödejuhatajad, ning IT-spetsialistid jne.

Loe rohkem ja registreeru hiljemalt 18. jaanuariks

Deeptech. RAEng_Publications Pixabay

Süvatehnoloogia foorum toob kokku valdkonna eksperdid Kesk- ja Ida-Euroopast

AIRE tüvitekst