Avatud registreerumine ettevõtetele ATI karjääripäevale

7. aprillil toimub ATI Paabelis (Ülikooli 17) traditsiooniline arvutiteaduse instituudi karjääripäev. Ürituse eesmärgiks on viia omavahel kokku IT ettevõtjad ning arvutiteaduse erialadel õppivad tudengid, et ettevõtjad saaksid tudengitele tutvustada (suviseid) praktikavõimalusi ning tulevase karjääri väljavaateid.

Traditsiooniliselt toimub karjääripäev messina, kus ettevõtted saavad end tudengitele tutvustada. Kaasa võib võtta roll-up'e, bännereid, jagada infomaterjale ja meeneid jms.
Mess toimub kell 12.15-17.00 Paabeli maja aatriumis ning 1. korruse ruumides 105, 114 ja 117.
Messiga paralleelselt toimuvad kell 13.00 - 16.00 ruumides 115/116 ja 219 miniloengud. Sel aastal palume loenguid pidada soovijatel ette valmistada mõni erialane või praktiline teema (nt kuidas läbida töövestlus, IT projektijuhtimise eripärad, meeskonnatöö IT ettevõttes, tarkvaraarenduse viimased trendid jms). Loengu kestvus on kuni 30 minutit, sh ka aeg küsimusteks ja diskussiooniks. Loengute teemad palume esitada hiljemalt 10.03.

Palume pidada loengud ingliskeelsetena, sest praktiliselt pooled arvutiteaduse instituudi magistrandid (tarkvaratehnika, informaatika, küberkaitse) on välismaalased, kes ei räägi eesti keelt. Palume seda arvesse võtta ka muude materjalide koostamisel ja info jagamisel.

Karjääripäeval osaleda soovijatel palume täita registreerimisvorm, mis asub: https://goo.gl/gyNG5A Registreerumise viimane tähtaeg on 24.03, kuid kes soovib lisaks messialal viibimisele ka pidada loengut, siis loenguteema esitamise tähtaeg on 10.03.

Üritusel osalemine on ettevõtetele ja tudengitele tasuta.