Autor:
Mirjam Savioja

JÄRELVAADATAV: teaduskommunikatsiooni konverents „Tehisaru – kas tubli või ettearvamatu kratt?“

Täna, 14. novembril toimuval Eesti Teadusagentuuri 16. teaduskommunikatsiooni konverentsil „Tehisaru – kas tubli või ettearvamatu kratt?“ antakse põhjalik ülevaade tehisaru hüvedest, pahedest ja võimalustest ning arukast orienteerumisest pidevalt muutuvas infoväljas.

Tartu Ülikoolist esinevad konverentsil infovastupidavuse nooremteadur Diana Poudel ettekandega „Tehisaru mõju inforuumile“ ning sotsiaalteadlane emeriitprofessor Marju Lauristin ettekandega „Tehisaru ja inimlik tarkus“.

Järelvaata konverentsi:

Ahto Salumets kaitseb doktoritööd „Bioinformatics analysis of various aspects in immunology“

3. mail kell 12.15 kaitseb Ahto Salumets informaatika erialal doktoritööd „Bioinformatics analysis of various aspects in immunology“.
Energiatehnoloogia

Ülikool toob Ida-Virumaale tippspetsialiste ja tulevikutehnoloogiaid

Delta kesks 3

Seitsmendas Delta loengus keskendutakse õpetamisele koolis