Kandideeri arvutiteaduse instituudi magistriõppesse

Kirjuta enda tulevik Tartu Ülikoolis! Arvutiteaduse instituudis õppides kujuned oma valdkonnas sügavate teadmistega spetsialistiks ja lood endale suurepäraseid võimalusi edasisel õpingu- või karjääriteel.

Eestikeelsed õppekavad arvutiteaduse instituudis on andmeteadus ja IT mitteinformaatikutele. Nendele erialadele saad kandideerida kuni 28. juunini 2023. Andmeteadust saab meil õppida päevaõppes. IT õpe mitteinformaatikutele on aga korraldatud nii, et õpid osakoormusega töö kõrvalt. See õppekava on tasuline.

Meil saad inglise keeles magistritasemel õppida informaatikat ja tarkvaratehnikat. Tegu on päevaõppega ning kandideerimise tähtaeg nendele erialadele on 15. märts 2023.

Tutvu lähemalt arvutiteaduse instituudi magistriõppekavadega ning esita avaldus sisseastumise infosüsteemis SAIS. Selle jaoks peab sul olema Eesti ID-kaart. Välisüliõpilastel tuleb avalduse esitamiseks kasutada DreamApply keskkonda.

Samuti tuleb tähele panna, et magistritasemele õppima tulles saad esitada kokku kuni kaks avaldust ning nende hulka loetakse nii eesti- kui ka võõrkeelsetele õppekavade avaldused ning nii Tartusse kui ka kolledžitesse või kultuuriakadeemiasse kandideerimise avaldused.

Oled oodatud arvutiteaduse instituudi magistrantide hulka!

#õppimine #sisseastumine
AdobeStock_213008043.jpeg

Andmeteaduse magistriõppe infotund 2023

#õpetamine #sisseastumine #täiendusõpe
Pilt

Magistriõppe infotund "Matemaatika- ja informaatikaõpetaja"

#sisseastumine
Delta ja inimesed

Magistriõppe infotund "Infotehnoloogia mitteinformaatikutele"