Autor:
Johan Paul Hion

Kandideeri arvutiteaduse instituudi magistriõppesse

Kirjuta enda tulevik Tartu Ülikoolis! Arvutiteaduse instituudis õppides kujuned oma valdkonnas sügavate teadmistega spetsialistiks ja lood endale suurepäraseid võimalusi edasisel õpingu- või karjääriteel.

Meil saad inglise keeles magistritasemel õppida informaatikat ja tarkvaratehnikat. Tegu on päevaõppega ning kandideerimise tähtaeg nendele erialadele on 15. märts 2024

Eestikeelsed õppekavad arvutiteaduse instituudis on andmeteadus ja IT mitteinformaatikutele. Nendele erialadele saad kandideerida kuni 26. juunini 2024. Andmeteadust saab meil õppida päevaõppes. Õppekaval „IT mitteinformaatikutele" saad õppida sessioonõppes nii, et on võimalikult õpinguid jätkata töö kõrvalt. See õppekava on tasuline.

Infotunnid 2024. aastal

EIT Urban Mobility Master Schooli õppekavade infotund

Informaatika, tarkvaratehnika ja andmeteaduse õppekavade infoõhtu

Magistrikava „IT mitteinformaatikutele" infotund

Andmeteaduse magistriõppe infotund

 

Tutvu lähemalt arvutiteaduse instituudi magistriõppekavadega ning esita avaldus sisseastumise infosüsteemis SAIS. Välisüliõpilastel tuleb avalduse esitamiseks kasutada DreamApply keskkonda.

Samuti tuleb tähele panna, et magistritasemele õppima tulles saad esitada kokku kuni kaks avaldust ning nende hulka loetakse nii eesti- kui ka võõrkeelsetele õppekavade avaldused ning nii Tartusse kui ka kolledžitesse või kultuuriakadeemiasse kandideerimise avaldused.

Oled oodatud arvutiteaduse instituudi magistrantide hulka!

tudengid koridoris

Sel kevadel avab Tartu Ülikool doktoriõppes 189 õppekohta

Man

Arvutiteaduse instituudi taskuhääling - külas Pavlo Pyvovar

Illustration

Andmeteaduse magistriõppe infotund 2024