Skip to main content

Kandideeri arvutiteaduse instituudi magistriõppesse

Kirjuta enda tulevik Tartu Ülikoolis! Arvutiteaduse instituudis õppides kujuned oma valdkonnas sügavate teadmistega spetsialistiks ja lood endale suurepäraseid võimalusi edasisel õpingu- või karjääriteel.

Eestikeelsed õppekavad arvutiteaduse instituudis on andmeteadus ja IT mitteinformaatikutele. Nendele erialadele saad kandideerida kuni 29. juunini 2022. Andmeteadust saab meil õppida päevaõppes. IT õpe mitteinformaatikutele on aga korraldatud nii, et õpid osakoormusega töö kõrvalt. See õppekava on tasuline.

Uuendatud viimati 8. märtsil

Ukraina kodanikele pikendatakse kõrghariduse esimese ja teise astme õppesse kandideerimise tähtaega 1. juunini. Loe lisa siit.

2022/2023. õppeaastal ei saa kõrghariduse esimese ja teise astme õppesse kandideerida Venemaa Föderatsiooni ega Valgevene kodanik, kellel ei ole mõne Euroopa Liidu liikmesriigi elamisluba ega pikaajalist viisat või kes ei ole juba Eestis õppimas. 

Meil saad inglise keeles magistritasemel õppida informaatikat ja tarkvaratehnikat. Tegu on päevaõppega ning kandideerimise tähtaeg nendele erialadele on 15. märts 2022.

Tutvu lähemalt arvutiteaduse instituudi magistriõppekavadega ning esita avaldus sisseastumise infosüsteemis SAIS. Selle jaoks peab sul olema Eesti ID-kaart. Välisüliõpilastel tuleb avalduse esitamiseks kasutada DreamApply keskkonda.

Samuti tuleb tähele panna, et magistritasemele õppima tulles saad esitada kokku kuni kaks avaldust ning nende hulka loetakse nii eesti- kui ka võõrkeelsetele õppekavade avaldused ning nii Tartusse kui ka kolledžitesse või kultuuriakadeemiasse kandideerimise avaldused.

Oled oodatud arvutiteaduse instituudi magistrantide hulka!

#sisseastumine
Tartu Ülikooli tudeng raamatutega

Tartu Ülikooli infopäeval räägivad spetsialistid, kuidas edukalt ülikooli kandideerida

Jaga
11.05.2022
#sisseastumine
Image

Matemaatika- ja informaatikaõpetaja magistriõppekava infotund 26. mail

Jaga
02.05.2022
#sisseastumine
Tartu Ülikooli peahoone

Tartu Ülikool pikendas Ukraina kodanikele võõrkeelsete õppekavade vastuvõtuperioodi 

Jaga
07.04.2022